Ženy verzus muži na nákupoch

Autor: Eva Faithová | 12.6.2012 o 13:47 | Karma článku: 6,19 | Prečítané:  1438x

Ak do obchodu vstúpi žena, najprv si premeria celý obchod a následne zaútočí na tie najväčšie vychytávky, ktoré jej špionážnemu pohľadu nemali šancu uniknúť. Tie najlepšie kúsky si berie hneď so sebou, aby jej ich nikto nevyfúkol. To sa deje aj vtedy, keď počet nakupujúcich dokáže spočítať na jednej ruke. Žena koná rovnako ako v bežnom živote. Ak je rozhodnutá, že daná vec je najlepšou, v momente sa do nej zamiluje a z rúk ju už nepustí.  

Keď do obchodu vstúpi muž je to celkom iné. Muž už doma vedel, čo mu v šatníku chýba. Ak bol presvedčený, že potrebuje rifle, košeľu, nejaké tričká a opasok, tak z obchodu z týmto artiklom vychádza. Keby žena išla s rovnakou víziou do obchodu, za predpokladu kúpiť si rovnaký sortiment vecí, neverte tomu, že by vychádzala s tým, čo si plánovala kúpiť. Ak by kúpila len polovicu z toho, bol by to úspech. Ženy na rozdiel od mužov kúpia ja to, čo nepotrebujú, respektíve pociťujú túžbu zásobiť oblečením aj zvyšnú časť rodiny, ktorá sa tour de shopu nemohla zúčastniť.

 

Žena nakupuje rýchlejším tempom ako muž, pretože má potrebuje navštíviť viac obchodov. Muž si radšej dlhšie premeriava tovar a často sa potrebuje uistiť o tom, že mu ním vybraté sako či košeľa dobre sedí. Žena si naloží desať kúskov oblečenia na ruky a uteká s tým do kabínky, kým muž si s ľahkým krokom vykračuje s tromi košieľkami na vešiačiku smerom ku kabínke. Niekedy sme počúvali o tom, že ženy sú tie, ktoré si nákupy užívajú a muži zase tí, ktorých nakupovanie vôbec nebaví.

 

To, že muž nerád nakupuje považujem za mýtus. Veď, skúste si aj vy lepšie všímať správanie mužov a žien počas nakupovania. Niekedy možno natrafíte na komickejších, inokedy na solídnych ľudí, no to ako sa správajú počas nakupovania, o nich prezradí viac ako by sme čakali.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: Rusi majú vynikajúcu techniku. Všetko však závisí aj od politiky

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac.

DOMOV

Minister Gajdoš nepriznal takmer polovicu svojho príjmu

Minister obrany v majetkovom priznaní nespomenul výsluhový dôchodok.


Už ste čítali?